Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Klonowskiej

świadczy usługi prawne dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Zdobywane w okresie ostatnich kilkunastu lat praktyka i doświadczenie w zakresie obsługi prawnej klientów korporacyjnych jak i klientów instytucjonalnych oraz osób fizycznych pozwalają na świadczenie pomocy prawnej zarówno w formie stałej współpracy jak i wsparcia przy rozwiązywaniu konkretnych problemów.


Kancelaria oferuje również prowadzenie spraw sądowych (wraz z zastępstwem procesowym) z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także prowadzenie spraw administracyjnych i sądowoadministracyjnych.


Atutem pracowników Kancelarii jest także biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie, co umożliwia obsługę prawną w języku angielskim poprzez komunikację z obcokrajowcami i udział w realizacji przedsięwzięć zagranicznych.


Kancelaria posiada podstawowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności do wysokości równowartości w złotych 100.000,00 Euro oraz dodatkowe ubezpieczenie do wysokości równowartości w złotych 250.000,00 Euro.

W gronie obsługiwanych przez Kancelarię klientów znajdują się zarówno jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego i podmioty korporacyjne, jak i osoby fizyczne.

Radca Prawny Katarzyna Klonowska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Studia Prawa Angielskiego i Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Cambridge oraz Aplikację Radcowską w Warszawie.

Karierę zawodową rozpoczęła na czwartym roku studiów w Kancelarii Prawnej Salans Sp. k. w Warszawie, a następnie w latach 2001 - 2009 początkowo tworzyła, a następnie kierowała Działem Prawnym Grupy Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością - Universal Express. Wieloletnia praktyka w międzynarodowej firmie oraz aplikacja pozwoliły jej zdobyć doświadczenie w zakresie różnorodnych zagadnień prawnych oraz skłoniły do założenia w czerwcu 2009 r. własnej działalności gospodarczej, którą z sukcesem prowadzi i rozwija do dziś.

Włada biegle językiem angielskim i posiada certyfikaty Uniwersytetu Cambridge.